Başkan Gül'den Şampiyonlara Destek

          2-5 Mayıs tarihleri arasında Tokat İlinde gerçekleşen Yıldız Kızlar Türkiye Yarı Final müsabakalarında, Vezirköprü Yıldız Kız Voleybol Takımımız İlçemizi, ilimizi ve bölgemizi temsilen çıktığı maçlarda; Sivas İl Özel İdare takımını 3-0 Çorum Osmancık takımını 3-0 Trabzon İskofya takımını 3-1 yenerek, Türkiye’de son 16 takım arasına girmeyi başardı.

          15-20 Mayıs Tarihleri arasında Kocaeli ilimde gerçekleşecek olan Yıldız Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonasına gidecek olan Vezirköprü Yıldız Kız Voleybol takımımızı uğurlamak için Vezirköprü Belediye Başkanı Av. Murat GÜl, takıma moral ve motivasyon olması için takım oyuncuları ve hocalarını yemek davetinde buluşturdu.

          Başkan Av. Murat Gül'ün daveti üzerine yemek programına, İlçe Kaymakamı Özgür KAYA, Belediye Başkan Yardımcısı Salih SEFACI, İlçe Milli Eğitim Müdürü Resul ÖZATA ve Şube Müdürü Burak AKÇA , Vezirköprü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Uyar ve takım oyuncuları katıldı.

 

Başkan Gül Telekonferans İle Takıma Moral Verdi 

         Yoğun programları nedeniyle şehir dışına yolculukta bulunan Belediye Başkanı Av. Murat Gül yolculuk molası esnasında telekonferans ile bağlanarak, takıma moral verdi. Gül, ''Yoğun programların nedeniyle bu akşam aranızda olamasamda, her zaman sizin yanınızdayım, sizin neler başarabileceğinizi bu zamana kadar göstermiş olduğunuz başarılardan tahmin edebiliyorum. göstermiş olduğunuz her başarı bizim gururumuz, bizim onurumuz. Szileri daha iyi yerlerde göreceğimize büyük bir inancım var. Başarılarınızın devamını diliyorum'' dedi.

         Vezirköprü Yıldız Kız Voleybol Takımı 15-20 Mayıs Tarihleri arasında Kocaeli ilimde gerçekleşecen karşılama için Başkan Murat Gül Kocaeli'ne giderek takıma destek oldu.